Hakkımızda

Hakkımızda

Ads Nakliyat - Adana Evden Eve Nakliyat firması Profesonel anlamda en iyi ve en son model araçlarla siz değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliyat, Asansörlü nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Şehirler arası taşımacılık, Sigortalı nakliyat, Sigortalı taşımacılık faaliyet alanlarında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile değerli eşyalarınızı Ads Nakliyat olarak Adana'da güvenle ve garantili olarak taşıyoruz.

Her zaman hedeflerinde sabit ve bu sektörde en iyi firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Her zaman vizyonu açık Nakliyat firması olarak en son sistem taşımacılık ekipmanları ve servis araçlarımız ile eşyalarınız güvence altında bizlere değer veren ve sürekli tercih saygıdeğer müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz

Güvenlilik90%

Taşıma

90%

Servis

80%

GÖREVİMİZ

Transport

Adana asansörlü taşımacılık deneyim, bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Asansörlü Taşımacılık ise riskli bir iştir. Bilgi sahibi, güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır. Ads Nakliyat olarak yüksek katlı binalara kadar çıkabilen asansörlü araçlarımız ile sorunsuz hizmet vermekteyiz. Evinizin durumu, merdivenlerin dar olması veya taşınmaya uygun olmaması halinde taşınmak Ads Nakliyat ile artık hiç sorun değil. Deneyimli ekip ve donanımlı ekipmanlarımız ile 17.kata kadar çıkabilen asansörlü araçlarımız ile eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Adana Evden Eve Nakliyat olarak sorunsuz ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlere sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Ev, iş ve inşaat gibi yüksek katlar gibi yapıların da taşımacılığını yapan firmamız güvenilir ve sorunsuz taşımacılığın garantisini vermektedir. Tüm eşyaların paketlenmesi yapıldıktan sonra asansörlü araçlarımıza titizlikle alınır ve eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Adana Asansörlü Ev Taşımacılığı için tüm bilgiye sahip olan firmamız inşaat malzemelerinin de yüksek katlara taşımacılığını yapmaktadır. Adana asansörlü taşımacılık konusunda diğer nakliyat şirketlerine nakliyat kiralama hizmeti de vermekteyiz. Adanada kiralık asansör için Ads Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Transport

Adana evden eve nakliyat firması Ads Nakliyat olarak bizler müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak için gerekli teknolojik altyapımız ve deneyimli personelimiz ile hizmet veriyoruz. Böylece oluşabilecek risk etmenlerini ortadan kaldırmış ve birçok risk etmenine önlem almış bulunmaktayız. Nakliyat sürecini kolaylaştıran asansörlü ev taşıma sistemleri ile günümüzde çok katlı binalara kolaylıkla hizmet verebiliyoruz. Taşıma öncesinde eşyalarınız katerigorize edilerek özenle özel ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Eşyalarınızı kategorize ettğimiz için nakliye sürecinde en uygun şekilde paketlenmekte ve yaşanabilecek sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Paketleme işlemi genel olarak kırılganlığı yüksek ve yüksek olmayan şeklinde kategorize etmekteyiz. Böylece kırılganlığı yüksek olan eşyaların paketlenme işlemine daha fazla dikkat edlmektedir. Paketleme sürecinde özel eşyalarınız varsa, bu eşyaların tarafınızca paketlenmesini talep ediyoruz. Paketlemede kullanılan çizilmelere karşı kouyan karton kutular ve havalı naylon kağıtlar kullanılarak yapılmaktadır. Böylece oluşabilecek eşya kırılma ve çizilmeleri en aza indirilmekte olup kolay şekilde taşıma sürecine dahil edilebilmektedir. Eşyaların paketlenmesi sonrasında asansörlü aracımız ile eşyalar doğrudan nakliye aracına yüklenip ve yeni evinize taşıma gerçekleşmektedir. Asanasörlü taşıma işlemi ile yapılan nakliyat süreçlerinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığı diğer taşınma şekillerine göre daha düşüktür. Bizler Ads Nakliyat olarak nakliyat sektörünün en iyi basamağı olmak için sistemin getirdiği AR-GE çalışmaları ile yeni teknoloji yatırımları yapmaktayız.

HEDEFİMİZ

Transport

Siz değerli müşterilerimize söz verilen zamanda kaliteli hizmet ve uygun fiyatla kendimize ilke edindiğimiz bu yolda sizlerin güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. Saygı, sevgi, dürüstlük, güvenilir, garanti, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir.
Söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Hayatımızda her zaman ilke edindiğimiz saygı, samimiyet, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yolumuza devem etmekteyiz. Bu yolda eksiklerimizi hep görerek ve siz saygı değer müşterilerimize daha nasıl iyi kalitede hizmet edebiliriz düşüncesiyle adımlar atmaktayız.

Whatsapp Destek